Новини » Політика 21 грудня, 2018, 17:51
В УДО вирішили змінити назву структури

В Управлінні державної охорони підготували законопроект, за яким зміниться назва структури. Вона тепер називатиметься Служба державної охорони України.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби структури.

«Врахувавши досвід європейських охоронних служб, які забезпечують безпеку посадовим особам і функціонування органів державної влади, Управління державної охорони України трансформується в Службу державної охорони України. Окремі статті закону, що регулює діяльність УДО, узгоджені зі змінами, що відбулись у структурі органів державної влади та включають рекомендації Рахункової палати України», − зазначив очільник охоронного відомства Валерій Гелетей.

Законопроект направлений Управлінням державної охорони на розгляд до Президента України Петра Порошенка з проханням визначити його невідкладним для позачергового розгляду Верховною Радою України.

Варто зазначити, що Закон України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб» був прийнятий у 1998 році та наразі не враховує окремі особливості європейського досвіду, а деякі його статті застаріли і не відповідають змінам у структурі органів державної влади.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 09:22 :30