Новини » Світ 21 грудня, 2018, 13:01
У Польщі 11-річна дівчинка з України народила дитину
Немовля. Фото: pixabay.com
Немовля. Фото: pixabay.com

В одній із лікарень Гданська (Польща) 11-річна дівчинка з України народила дитину. Ймовірно, дитина стала жертвою зґвалтування, що сталося в Україні. Однак слідчі не виключають, що злочин міг статися і у Польщі.

Про це повідомляє Fakt.pl.

Як зазначає видання, 11-річна дівчинка, скаржилася на погане самопочуття та болі у животі, тому, 18 грудня, мати відвезла її до клініки у Скаршеві. Лікар, оглянувши дівчинку, заявив, що вона вагітна та повідомив про це правоохоронців. Вагітну негайно відправили до стаціонару у Старогарді Ґданському, а потім перевезли до лікарні в Гданську до спеціалізованої палати, де вона народила дитину. Лікарі не надали інформацію про стан здоров’я матері та дитини. За даними видання, дівчина та її мати походять з України.

Розслідуванням справи займається прокуратура у Старогарді Гданському. Згідно з неофіційною інформацією, дівчину, ймовірно, зґвалтували в Україні, коли їй було 10 років. Мати заявила, що залишала її на час від’їзду до Польщі під опікою 63-річного співмешканця.

Слідчі не виключають, що жінка ще в Україні довідалася про зґвалтування і саме тому у вересні вона з донькою приїхала до Польщі. Вони також не відкидають версію про те, що зґвалтування відбулося вже у Польщі, а мати та дівчина приховують злочинця, побоюючись помсти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 22:47 :21