Новини » Львів 21 грудня, 2018, 14:01
У Львові боротимуться з гральним бізнесом, що маскується під «Національну лотерею», – ЛМР
Гральні автомати. Фото: pixabay.com
Гральні автомати. Фото: pixabay.com

У Львові прийняли план заходів для протидії гральному бізнесу на території міста.

Відповідне рішення виконком Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 21 грудня, передає кореспондент ІА ZIK.

За словами директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, гральний бізнес в Україні заборонений законом, але він усе одно функціонує, прикриваючись вивісками «Національної лотереї».

«Тому ми вирішили підійти до проблеми нестандартно, опираючись на Європейську хартію місцевого самоврядування, де вказано, що орган місцевого самоврядування на своїй території сам вирішує питання місцевого значення», – зазначила вона.

Відповідно до прийнятого рішення виконкому, міська рада Львова звернеться до державних органів, щоб вони перевірили, чи діяльність закладів по факту відповідає ліцензії від «Національної лотереї». Також планується встановити біля таких закладів соціальну рекламу із написами про те, що тут працює гральний бізнес, який заборонений законодавством. «Навіть, якщо це зупинить бодай декількох людей від того, аби зайти всередину, це насправді буде хорошим результатом», – додала Гелена Пайонкевич.

Водночас мають демонтувати вивіски «Національна лотерея», за якими приховані заклади грального бізнесу.

Також члени виконкому звернули увагу, що дуже часто поруч з такими закладами розміщуються ломбарди, що ще більше затягує людей у залежність. Тому була підтримана пропозиція вивчити питання, чи не є ломбарди у спільній власності з гральними закладами.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що гральний бізнес працює під прикриттям МВС, оскільки, за його словами, «поліція не виїжджає в такі заклади на виклики», а депутати у Верховній Раді «отримують із цього бізнесу надприбутки». Тому він виловився за те,аби залучити до вирішення цієї проблеми громадськість і, зокрема, учасників бойових дій. Члени виконкому домовились про створення відповідної робочої групи.

Під час розгляду цього питання також був присутній представник «Національної лотереї», який підкреслив, що вона не є гральним бізнесом і працює законно. Також він додав, що на сайті «Національної лотереї» є перелік всіх пунктів, які отримали ліцензії і працюють легально.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 20:56 :00