Новини » Львів 21 грудня, 2018, 15:11
У Львівській міськраді особлива молодь прикрасила особливу ялинку
Фото: city-adm.lviv.ua
Фото: city-adm.lviv.ua

Сьогодні, 21 грудня, у холі Львівської міської ради, що на другому поверсі, відкрили різдвяно-новорічну ялинку, яку молодь з інвалідністю прикрасила виробами, виготовленими власноруч.

Акція має назву «Особлива ялинка особливої молоді». Молодь з ментальними порушеннями власноруч виготовляла різдвяні декоровані кульки, ангелики, дерев’яні іграшки. Ці мистецькі витвори можна побачити на ялинці в мерії до 21 січня 2019 року.

Зокрема, прикраси для ялинки створила молодь, якою опікуються БФ «Карітас-Львів УГКЦ», центр «Джерело», ГО «Лярш-Ковчег» та спільнота «Крок за кроком».

Як розповів директор БФ «Карітас-Львів УГКЦ» отець Андрій Сенейко, цією акцією хочуть привернути увагу громадськості до проблем людей з інвалідністю, які, попри все, вміють радіти життю і мають талановиті вмілі руки.

Фото: city-adm.lviv.ua
Фото: city-adm.lviv.ua

«Відкриття цієї ялинки буде означати два моменти в нашому житті – це новий рік, нову сторінку нашого життя, на яку ми очікуємо з новими надіями, а також – це час Різдва Христового. Час, коли дитятко Ісус приходить до кожного з нас – і багатих, і бідних, і сильних, і слабких. І Він також нам каже, що в цьому житті є люди, які потребують нашої особливої уваги, особливої підтримки. І Він нас закликає, що ми маємо звертати на тих людей особливу увагу, і їх в особливий спосіб підтримувати. Бо у них також є свої таланти, вони також мають гідність, як і кожна людина, яка приходить у цей світ. Тому хочу побажати вам усім щасливого Нового року, і благословенних Різдвяних свят», – зазначив отець Андрій Сенейко.

Учасників акції привітав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. До прикрашання ялинки також долучилась дружина міського голови Катерина Кіт-Садова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 12:30 :48