live

Тимошенко пояснила, чому її фракція голосувала за продовження мораторію на продаж землі

Зняття мораторію на продаж сільгоспземель означало б її розпродаж з молотка. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вважає, що Україна має взяти за зразок канадську та ізраїльську моделі земельної політики.

Про це вона сказала журналістам в кулуарах парламенту після голосування з цього питання, інформує «Оbozrevatel».

«Сьогодні в нашому залі був момент істини: хто за Україну, а хто готовий розпродати її з молотка», – заявила Юлія Тимошенко.

Тимошенко вважає, що Україні необхідно повністю змінити стратегію поведінки з сільськогосподарськими землями і взяти за основу досвід Канади і Ізраїлю, де більша частина землі знаходиться в державній чи комунальній власності.

«Це потужні країни, які мають землю, але не дають з нею поводитись як завгодно. І Україна буде такою», – сказала вона.

На думку Тимошенко, фермери повинні мати можливість купувати землю на аукціонах, отримувати пільгові банківські кредити під 3-5% річних, а також в Україні має бути введений єдиний податок на гектар землі.

«Ми зможемо побудувати сімейні ферми, створимо всю систему підтримки розвитку малих та середніх сільгоспземель, побудуємо переробку аграрної продукції, дамо можливість фермерам з часо купити цю землю на аукціонах, завдяки довгостроковим пільговим кредитам під 3-5% річних. Ми зробимо все для того, щоб був введений єдиний податок на гектар землі» – сказала лідерка «Батьківщини».

Нагадаємо, народний депутат Іван Крулько заявив, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко пропонує дієву стратегію, спрямовану на стрімкий розвиток економіки.Loading...
Loading...
Loading...