Новини » Львів

Сьогодні у Львові відкрили для руху транспорту відремонтовану вул. Просвіти

На вул. Просвіти у Львові завершено капітальний ремонт. Роботи повністю завершені і сьогодні наприкінці дня вулиця буде повністю відкрита для руху транспорту.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Сьогодні наприкінці дня вул. Просвіти відкриємо для проїзду транспорту. Швидше, з початку грудня, вулиця була відкрита для пішоходів, а щоб відкрити її для проїзду транспорту необхідно було почекати, щоб все відстоялося. Станом на зараз всі роботи, які були заплановані згідно з проектом, ми виконали. Додатково виникли роботи з укріплення підпірної стінки, яка деформувалася після проведення робіт з капітального ремонту вулиці. Тому цього року будемо виготовляти ПКД, щоб вже наступного року провести ці локальні роботи», – розповів голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

За його словами, вартість капітального ремонту вул. Просвіти становить близько 11 млн. грн.

Роботи з капітального ремонту вул. Просвіти виконувала підрядна організація ТОВ «Грант-Захід» на замовлення Галицької районної адміністрації.

Проектом ремонту вул. Просвіти була передбачена заміна колектора, заміна водопроводу, дощової каналізації, випусків каналізації з будинків, будинкові вводи, частковий ремонт підпірних стінок, встановлення гідрозатворів та дощоприймачів, перекладання бруківки на дорозі, замощення тротуарів плиткою. Також здійснено ремонт зовнішнього освітлення. Довжина дороги, де відбувалися роботи, становить 308 м.

Зазначимо, протягом 2018 року на території Галицького району було заплановано проведення капітального ремонту вулиць на суму 24 млн 243 тис грн. Серед важливих об’єктів, які знаходилися в роботі: капітальний ремонт вул. Котлярської, вул. Просвіти, вул. Руданського. Також в травні цього року було завершено капітальний ремонт вул. І. Рутковича, який розпочався у 2017 році.Loading...