live
Новини » Економіка

Омелян по розмові із польським колегою пообіцяв хабарникам багато неприємних сюрпризів

Вантажівки. Фото: EPA/MARCIN OBARA

З 1 січня 2019 року всі двосторонні транзитні дозволи видаватимуть під потрійним контролем: Міністерства інфраструктури, транспортної інспекції та АСМАП. Хабарників чекає багато неприємних сюрпризів.

Про це у Facebook повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, підсумовуючи розмову з міністром транспорту Анджеєм Адамчиком.

«Щойно завершили телефонну розмову з польським колегою, міністром транспорту Анджеєм Адамчиком. Як і обіцяли друзі-поляки, українські вантажівки не будуть стояти на українсько-польському кордоні: виділено додатково 3 000 транзитних дозволів та 1 000 двосторонніх, що вистачить закрити потреби на автоперевезення до кінця року і виконати контрактні зобов’язання українських компаній перед контрагентами з ЄС», – підкреслив український міністр.

«З 1 січня 2019 року всі двосторонні дозволи будуть видаватися під потрійним контролем: Міністерства, транспортної інспекції та АСМАП. Хабарників чекає багато неприємних сюрпризів!

 

Домовилися, що з 2019 року пріоритетом визначаємо залізничне сполучення: як пасажирське, так і вантажне. Що важливо, в питанні залізничних тарифів будемо виходити з паритету і досягнення максимальної економічної привабливості для клієнтів контейнерних потягів з Китаю та двосторонніх перевезень», – акцентував Володимир Омелян.

Loading...