Новини » Львів 21 грудня, 2018, 17:23
На виборах в ОТГ Львівщини буде конкурентна боротьба і спроби тиску, – Цимбалюк

П’ять новостворених об’єднаних територіальних громад Львівщини обиратимуть цими вихідними своїх представників у владу. До участі у виборах в ОТГ зголосилися близько двадцяти партій. Чималою буде конкуренція – подекуди на одну виборчу посаду претендують близько восьми осіб.

Таку інформацію повідомили під час прес-конференції у Громадського прес-центру «Вибори-2018» на тему: «Що перемагає на виборах в ОТГ 23 грудня: соціологічні рейтинги, адмінресурс чи фактор X?».

Зафіксували і перші ознаки негативних тенденцій. Про це повідомив керівник опозиційної партії.

 

«Дехто з наших кандидатів не витримує тиску за місцем праці в державних органах влади, де працюють. Чи це лікарня чи школа. Їх запрошують керівники і кажуть: нам команда зверху, щоб ви знялися, або ж треба було йти від провладної партії, – повідомив керівник обласної «Батьківщини» Михайло Цимбалюк. – Це не ті правила гри, не європейські методи. Їх треба залишити в минулому. Потрібно демонструвати не красивими гаслами, а конкретною справою – що маємо право і можемо жити в демократичній, європейській країні».

Партійний керівник закликав прийти на дільниці прихильників, громадських діячів, журналістів.

«Запрошуємо всіх жителів новостворених ОТГ прийти 23 грудня цього року і проголосувати за тих людей, які у майбутньому будуть представляти їхню громаду. Це буде місцева влада, яка поєднує у собі повноваження, які мали раніше районна державна адміністрація і районна рада. І саме від професійності цих людей буде залежати, чи буде відбудований у селі ФАП, дошкільний навчальний заклад, школа. Чи будуть дитячі будинки, чи будуть функціонувати «Народний дім» – це все залежить від влади, яку оберуть мешканці, – повідомив Михайло Цимбалюк. – «Батьківщина» представила кандидатів у всіх 5 ОТГ. Це Радехівський, Перемишлянський – Бібрка, Пустомитівський – Зимна Вода, і Дрогобицький – Меденичі. У всіх них є представники від «Батьківщини». Це ті люди, які відомі на своїй території. Педагоги, медики, успішні підприємці. Ці люди знають і мають програму, як зробити життя кращим сусідів, жителів села. Ці програми пройшли обговорення – ми зустрічалися з громадами. Зараз найважливіше – не піддатися адміністративному тиску, не повірити тим, хто завів людей у глухий кут. Люди мають розуміти, що треба голосувати за тих, які мають власну успішну історію. Кожен на своїй території – чи це село, селище чи містечко».

Політик також констатував – від результатів цих виборів залежатиме майбутнє об’єднаних громад: чи розвиватиметься населений пункт, чи взагалі – зникне з карти України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 21:46 :15