Новини » Політика 21 грудня, 2018, 11:51
Гнап: Тимошенко заявляє про дерибан газових родовищ, але сама бере в цьому участь
ZIK
ZIK

У своїх зверненнях до громадян Юлія Тимошенко дуже емоційно заявляє про дерибан газових родовищ. Це правда, він і зараз відбувається. Але Тимошенко забуває, що бере в цьому активну участь. Зокрема, фракція «Батьківщини» у Полтавській облраді повним складом голосувала за безкоштовну передачу 14 родовищ російському олігарху Фуксу.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив журналіст-розслідувач Дмитро Гнап.

Він пригадав, як до Юлії Тимошенко «приклеїлось» прізвисько «народної артистки України» через те, що вона опанувала політику, як мистецтво брехні.

«Вона щиро вірить, що політика – це не вирішення проблем громадян, а те, коли ти дуже майстерно говориш неправду. Це з одного боку, а з іншого, – політика – це спосіб збагатитись», – каже журналіст.

Також він пригадав відеозвернення Юлії Тимошенко до громадян, у якому вона звинувачувала Кабінет міністрів та Президента у підвищенні ціни на газ для населення, коли в Україні вдосталь власного газу.

«Вона говорила і про дерибан газових родовищ. Це правда, він і зараз продовжується. Зокрема, в Полтавській області літом було вкрадено 14 газових родовищ. Тимошенко гнівно критикує Президента, за якого це відбувається. Проблема тільки в тому, що Тимошенко не каже, що її фракція бере активну участь у цьому дерибані», – заявив Дмитро Гнап.

З його слів, фракція «Батьківщина» у Полтавській обласній раді, очолювана Євгеном Холодом, повним складом голосувала за безкоштовну передачу кожного з цих родовищ російському олігарху Фуксу.

 «Вся фракція «Батьківщини» у повному складі підтримала це рішення. Тобто є дії, слова, які говоряться в телекамеру з неймовірно емоційним виразом обличчя, а є домовленості щодо дерибану. І справді, це впливає на ціну за газ, оскільки родовища отримують сумнівні фірми, що не займаються видобутком», – підсумував журналіст-розслідувач.

Як повідомлялося, у статті «Драма без кінця» журнал The Economist називає Юлію Тимошенко найбільш зручною кандидатурою для російської влади на виборах Президента України. Мовляв, Путін уже мав справу з нею раніше і вбачає у ній однодумця, популістку, готову укладати угоди, вигідні для нього.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 17:05 :22