Новини » Політика 21 грудня, 2018, 12:58
Експерт: Не вірю, що Путін міг забути, як по-батькові Тимошенко

Путін не міг сплутати, як по-батькові Тимошенко, враховуючи кількість тих газових контрактів, які вони підписали. Він чудово знає, як звати наших політиків, бо інвестує у половину із них. Адже РФ хоче через «свого» переможця на виборах прибрати собі геть усю Україну.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політичний експерт Микола Давидюк.

Він наголосив: не вірить, що під час прес-конференції Путін міг забути, як по-батькові Юлію Тимошенко.

«Звичайно, він це пам’ятає. Враховуючи ту кількість газових контрактів та додаткових прибутків, які вони отримали, думаю, що він дуже гарно і добре це знає», – підкреслив Давидюк.

Путін чудово знає, як звати наших політиків і які у них рейтинги. До того ж, ще й інвестує у половину із них.

«Сьогодні Кремль із Путіним на чолі – найбільший інвестор в українські вибори. Зрозуміло, вкладають ці гроші не в дороги чи будинки, а у маніпуляції, купівлю політиків чи бійки та медіа. Це якраз той брудний кеш, корумпований «нал», який вони уже використовують в Україні для впливу», – вважає політексперт.

На його думку, Росія зацікавлена у тому, щоб вибори виграв хтось із її кандидатів, аби прибрати собі геть усю Україну.

«Її навіть не цікавить Південний Схід, їх цікавить вся країна. Путін – це людина, яка хоче повернути Україну у колоніальне минуле», – заявив Давидюк.

У свою чергу політолог Кирило Сазонов зауважив: тема України та всього, що тут відбувається, залишається «дуже цікавою» для Росії. Тож, коли під час прес-конференції Путін помилився у прізвищах наших політиків чи забув, як Тимошенко по-батькові, це було лише спланованою акторською грою.

«Для нас головний висновок – Росія не просто цікавиться тим, що тут відбувається, а й не відпустить нас по-доброму», – підкреслив Сазонов.

Адже, на його думку, РФ досі сприймає Україну, як УРСР та свою колонію, що «тимчасово і помилково відійшла» і її потрібно повернути.

«Не думаю, що Росія розглядає наших політиків, як гідних гравців. Вона вважає, що Україна – непорозуміння, яке вони обов’язково повернуть. Нам варто їх розчарувати», – підкреслив Кирило Сазонов.

Як повідомлялось, вчора під час щорічної прес-конференції президент Росії Володимир Путін не відповів на питання українського журналіста Романа Цимбалюка про те, скільки РФ витрачає на окуповані території Донбасу та чи забиратиме російських громадян із наших в’язниць в обмін на українців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 19:22 :11