Новини » Курйози

В Таїланді крокодил вирішив провести ніч в барі, але поліція «заарештувала» його

Здавалося б, немає нічого дивного у тому, що поліція провінції Крабі (Таїланд) з’явилася вночі в один із барів, щоб забрати в дільницю відвідувача, який всім заважав. Однак, цим відвідувачем виявився крокодил, який приповз в заклад і сильно зіпсував настрій людям, які зібралися на вечірку. Охоронці порядку зв’язали хижака і рептилія тимчасово оселилася в поліцейській дільниці.

Офіцери розповідають, що їх «арештант» був не такий страшний, як могло б здатися, ось тільки вони не могли придумати йому ім’я, оскільки не вміють відрізняти самців від самок, а тому поняття не мають, якої статі був їх новий знайомий, пише zoobusiness.kiev.

У крокодила на шиї виявився шматок мотузки, так що поліцейські зробили висновок, що він чи вона від когось втік. Почалися пошуки господаря, які привели до курйозний випадок, адже рептилія мало не поїхала з чужими людьми.

Спочатку в ділянку з’явилася якась Панджапорн Фасук, яка заявила, що це її крокодил – вона тримала вихованця на задньому дворі, але той утік. Жінка забрала крокодила із поліцейської дільниці, але майже відразу повернула його назад, адже поки Панджапорн ходила в поліцію, її власна рептилія благополучно повернулася додому.

І все-таки офіцери змогли зітхнути спокійно, адже їх незвичайного гостя забрали представники з Департаменту рибальства та контролю за тваринами.

Loading...