Новини » Регіони 20 грудня, 2018, 14:31
Учні школи у Луцькому районі навчатимуться за електронними підручниками

У трьох навчальних закладах на Волині впроваджують експеримент «Електронний підручник для загальної середньої школи».

Один із них – Підгайцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики ОДА.

Варто зазначити, що ініціатива запровадження експерименту належить Міністерству освіти та науки України.

«Сподіваємося, що уже з січня наступного року розпочнеться апробація електронних підручників на базі Підгайцівської школи. Цей проект, без сумніву, дозволить підняти інтерес дітей до навчання, а також розвивати ключові компетентності, внесе в навчальний процес нотки новизни та сучасності», – зауважила вчителька Катерина Северенюк.

Голова ОДА Олександр Савченко переконаний, що впровадження пілотного проекту виведе навчання учнів на новий рівень.

«Ваша школа одна із трьох шкіл у Волинській області, яка виграла участь в проекті. Сертифікат, який я сьогодні приніс, вже незабаром дозволить встановити персональний комп’ютер вчителю та придбати планшети 29 учням. Ми виходимо на новий рівень навчання. І це дуже важливо, адже якість навчання в Україні має бути не гірша, ніж у Європі. Тож після канікул всіх вас чекає приємна несподіванка», – заявив губернатор.

Довідка IA ZIK.

Експеримент проходитиме у чотири етапи – по серпень 2021 року включно – за участі 4500 учнів, 225 учителів у 50 школах загальної середньої освіти в усіх регіонах України. Відтак, в експериментальних класах створюватиметься цифрове освітнє середовище, компонентами якого будуть: інтерактивний проектор, планшети для учнів, комп’ютер для вчителя, шафи для зарядження планшетів та роутер Wi-Fi.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 22:34 :02