Тимошенко пропонує дієву стратегію, спрямовану на стрімкий розвиток економіки, – Крулько

Очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко є лідером передвиборчих рейтингів, бо у своїй стратегії «Новий економічний курс» пропонує плани, направлені на стрімкий розвиток економіки. Зокрема – перехід від сировинної моделі до інноваційної, створення сприятливого інвестиційного клімату чи боротьба із корупцією та деолігархізацію.

Про це заявив заступник голови партії Іван Крулько у ефірі телеканалу «112 Україна», передає «Обозреватель».

«Для того, щоб бути успішною, Україні потрібне зростання ВВП. І не таке, як прогнозує МВФ, – 2,7% на наступний рік, а близько 10%. Необхідно ефективно керувати зовнішнім боргом, адже чинна угода, укладена владою, запрограмувала нашу економіку на неуспіх», – переконаний він.

За словами Крулька, Тимошенко пропонує стратегію, направлену на стрімкий розвиток економіки та підняття рівня життя людей. Зокрема у планах – перехід від сировинної моделі економіки до інноваційної, створення сприятливого інвестиційного клімату, боротьба із корупцією, деофшоризація, деолігархізація, ефективне держуправління та багато інших кроків, необхідних для успішного розвитку держави.

«За прем’єрства Тимошенко підняли вивізне мито на насіння соняшника і створили сприятливі умови для переробки соняшника та експорту готової продукції. У такий спосіб з найбільшого експортера насіння соняшника Україна перетворилася на експортера олії №1 у світі. А це додана вартість та нові робочі місця», – зазначив політик.

Як повідомлялось, за даними останнього дослідження соціологічної групи «Рейтинг», голова партії «Батьківщина» Тимошенко залишається лідером в усіх областях України. Так, наприклад, у Чернігівській області політика готові підтримати 26,8% виборців. Загалом кожен п’ятий опитаний вірить, що саме Тимошенко переможе на президентських виборах.

Loading...