Новини » Регіони

Тернопільська облрада закликає визнали провідника ОУН Ярослава Стецька Героєм України

Тернопільська обласна рада закликала Президента України Петра Порошенка присвоїти звання Героя України першому заступнику голови ОУН-Б Ярославу Стецьку.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі обласної ради, про це йдеться у зверненні до Порошенка, прийнятому сьогодні на виїзному засідання сесії облради в Чорткові.

«Як зазначав відомий письменник і громадський діяч Сергій Плачинда: «Узагальнюючий геній Ярослава Стецька і все його життя було підпорядковано одній ідеї – ідеї побудови Української Соборної Самостійної Незалежної Держави. Однією з найбільших заслуг Ярослава Стецька перед українським народом, українською історією є його проект націоналістичної, державницької і політичної доктрини побудови Української держави», – йдеться у зверненні.

Депутати також зазначають, що Стецько здобув широке визнання міжнародною спільнотою та її повагу як багаторічний провідник антибільшовицького блоку народів, який очолював з 1946 по 1986 роки.

«Переконані, що постать Ярослава Семеновича Стецька цілком відповідає вимогам пунктів: 1, 6, 7, 11 Статуту звання Героя України», – сказано у зверненні.

Loading...