Новини » Львів 20 грудня, 2018, 12:04
Садовий назвав аферою викуп стадіону «Торпедо» за 7,5 млн

Львівська міська рада не викуповуватиме у банку «Львів» майно та споруди на території стадіону «Торпедо», що на вул. Золота, 40а, за запропоновану суму у 7,5 млн грн.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, це питання навіть не внесли у порядок денний сьогоднішньої сесії міськради.

Сьогодні під час розгляду змін до бюджету розвитку міста на 2018 рік депутат Сергій Івах запропонував знайти кошти на викуп стадіону. Втім, мер Андрій Садовий заявив, що витратити 7,5 млн грн бюджетних коштів – це афера. За його словами, трибуни і ворота на стадіоні, що є у власності банку, не коштують більш ніж 500 тис. грн.

«Там був ринок, і ми домовилися з торгівцями, що ми їм даємо місце на виїзді зі Львова, а вони мали звільнити цей стадіон від ринку, що в принципі і відбулося. Але хитрі бізнесмени оформили право власності на ворота і трибуни, і заклали це майно в банк, мотивуючи тим, що це територія, де можна збудувати житловий комплекс. Це нині в заставі банку. Вартість воріт і трибун – тисяч 500. Більше це не вартує», – заявив Садовий.

Він додав, що своїм розпорядженням створить робочу групу, до якої увійдуть представники низки депутатських комісій, керівники профільних департаментів та заступник міського голови з економічних питань Геннадій Васьків, а також представники банку «Львів».

«Я пропоную, щоб ми з банком, який є соціально активним, знайдемо порозуміння, але витрачання 7 мільйонів на купівлю воріт – це афера, жертвою якої став банк», – заявив Садовий.

Він також доручив юридичному департаменту «розкрутити», хто і як реєстрував підприємцям право власності на майна на стадіоні.

Депутати, які тижнем раніше підписали звернення до мера з проханням виділити кошти на викуп стадіону, сьогодні щодо такої його позиції не дискутували. Втім, Петро Адамик зазначив, що ситуація знову може перейти у невизначеність.

«Боюся, щоб в нас не вийшло як завжди. Ми знову підвішуємо ситуацію», – сказав депутат.

Як повідомляв ZIK, банк «Львів» у відповідь на листа депутата Сергія Іваха, повідомив, що готовий продати міській раді майно та споруди на території стадіону «Торпедо» за 7,5 млн грн, попри балансову вартість у 8,9 млн грн. Втім, викупити об’єкт банк запропонував до кінця 2018 року, посилаючись на необхідність фінансового планування на наступний рік. Відтак, під час спільної прес-конференції голів більшості фракцій, депутати заявили, що сесія 20 грудня – останній шанс виділити кошти з міського бюджету та провести проплату до закінчення бюджетного року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 03:50 :53