Новини » Світ 20 грудня, 2018, 9:21
Путін схвалив військову доктрину «союзної держави» з Білоруссю
Президент Білорусі Олександр Лукашенко та президент Росії Володимир Путін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент Білорусі Олександр Лукашенко та президент Росії Володимир Путін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент Росії Володимир Путін схвалив військову доктрину союзної держави.

Про це йдеться в його розпорядженні від 19 грудня, опублікованому на інтернет-порталі правової інформації РФ, пише Українська правда.

«Схвалити представлений урядом РФ проект військової доктрини Союзної держави. Вважати за доцільне затвердити військову доктрину Союзної держави постановою вищої державної ради Союзної держави», – йдеться в документі.

Як пояснює «РИА Новости», ця доктрина стосується союзу з Білоруссю.

За інформацією видання, військова доктрина союзної держави була прийнята на основі доктрин РФ і Білорусії у 2001 році. Росія прийняла нову редакцію у 2014 році. У зв’язку з тим, що Мінськ також планує змінити свій стратегічний документ, член комісії з національної безпеки Палати представників Національних зборів Білорусі Зигмунд Валевач припустив, що союзна держава також має розглянути нову редакцію військової доктрини.

Пізніше представник білоруського Генштабу Артем Буторін повідомив, що проект військової доктрини Союзної держави планується представити в союзний Радмін у 2018 році.

За словами Буторіна, пише «РИА Новости», військова доктрина покликана відображати погляд двох країн на забезпечення безпеки усієї Союзної держави. Держсекретар Союзної держави Григорій Рапота припускав, що проект документа буде включений до порядку денного майбутнього засідання Вищої державної ради Білорусі та РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 21:58 :28