Новини » Політика 20 грудня, 2018, 12:01
Новою очільницею делегації в ПА НАТО призначено Оксану Юринець
Оксана Юринець. Фото: ZIK
Оксана Юринець. Фото: ZIK

Головою постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО стала Оксана Юринець, народний депутат від БПП.

Про це в четвер, 20 грудня, повідомила міністр у справах ветеранів, екс-глава делегації в ПА НАТО Ірина Фріз.

«Вітаю Оксана Юринець з обранням на посаду голови Постійної делегації України у Парламентській асамблеї НАТО. Попереду її чекає чимало роботи по просуванню інтересів України серед Євроатлантичної спільноти та спільній протидії російській агресії. Впевнена, що вона гідно виконуватиме покладені на неї завдання та зробить вагомий внесок у цій роботі», – наголосила вона.

Своєю чергою, Юринець нагадала, що в 2020 році в Україні відбудеться сесія Асамблеї. Також вона анонсувала поїздку делегації ПА НАТО до Брюсселю на початку січня 2019 року.

«Нашій делегації в ПА НАТО в останні роки вдалося реалізувати чимало важливих речей. Головне – переконати Асамблею надати Україні право (вперше в історії) на проведення у 2020 році сесії організації. Вже в січні одразу ж після Різдва вирушаємо з делегацією до Брюсселю, по тому в наступному році матимемо ще два важливих зібрання у Братиславі та Лондоні», – зазначила Юринець.

Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада призначила Ірину Фріз, народного депутата від БПП та главу постійної делегації парламенту в Парламентській асамблеї НАТО, на посаду міністра в справах ветеранів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 03:19 :17