Новини » Регіони 20 грудня, 2018, 15:18
На Волині аграрії через суд повернуть кошти в бюджет

На Волині після втручання прокуратури сільськогосподарським кооперативам Маневицького району таки доведеться повертати кошти в бюджет.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Верховний суд залишив без задоволення касаційну скаргу Маневицької районної ради та без змін – постанову Львівського апеляційного адміністративного суду. Цією постановою львівської феміди скасовано постанову Волинського окружного адміністративного суду та задоволено позов про визнання протиправним та скасування незаконного рішення районної ради щодо відтермінування повернення коштів до районного бюджету на загальну суму 150 тис. грн.

Прокурори при вивченні законності використання коштів місцевого бюджету з’ясували, що рішенням Маневицької районної ради за відсутності законних підстав відтерміновано повернення сільськогосподарськими виробничими кооперативами району коштів до районного бюджету на загальну суму 150 тис. грн.

Прийняття ж такого рішення не передбачено чинним законодавством та виходить за межі повноважень ради.

Відстрочка повернення до бюджету територіальної громади району такої значної суми коштів суперечить інтересам держави, які полягають у забезпеченні належного фінансування інших бюджетних програм та заходів.

У зв’язку із цим прокурори звернулися до Волинського окружного адміністративного суду із позовом про визнання протиправним та скасування незаконного рішення районної ради. Однак, суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову. Прокуратурою області оскаржено таке рішення до Львівського апеляційного адміністративного суду. Приставши на позицію прокуратури, суд апеляційної інстанції скасував рішення Волинського окружного адміністративного суду та задоволив її позовні вимоги. Суд касаційної інстанції залишив це рішення в силі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 05:13 :02