Новини » Світ 20 грудня, 2018, 1:45
Мінфін США хоче зняти санкції проти «Русалу», En+ та «ЄвроСібЕнерго»

Міністерство фінансів США повідомило Конгрес, що має намір зняти санкції з трьох російських компаній «Русал», En+ та «ЄвроСібЕнерго», які номінально здійснили ряд заходів щодо виходу з-під контролю з боку російського олігарха Олега Дерипаски.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Мінфіну.

«Офіс управління іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США сьогодні повідомив Конгресу про свій намір припинити дію санкцій, введених проти компаній En+, «Русал» та «ЄвроСібЕнерго» впродовж 30-ти днів», – йдеться в повідомленні.

При цьому зазначається, що це робиться через «суттєві зміни в структурі та корпоративному управлінні» цих компаній, які раніше належали значною мірою чи були підконтрольні російському олігарху Олегу Дерпасці.

«Міністерство запровадило санкції проти цих компаній через те, що вони перебували у володінні або контролювалися російським олігархом Олегом Дерипаскою, який сам є у списку санкцій, а не через діяльність цих структур. Компанії взяли на себе зобов’язання істотно зменшити долю володіння Дерипаски та припинити контроль з його боку», – уточнив з цього приводу міністр фінансів США Стівен Мнучин.

При цьому повідомляється, що російський олігарх продовжує володіти частиною акцій цих копаній, однак не контрольним пакетом в жодному з випадків. Сам же Дерипаска «продовжить перебувати під санкціями, а його майно й надалі буде заблокованим».

Нагадаємо: OFAC запровадив санкції проти трьох російських компаній 6 квітня 2018 року, коли були оголошені чергові обмеження з боку американського уряду у зв’язку з виконанням Акту протидії противникам Америки шляхом запровадження санкцій (CAATSA).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 23:29 :47