Лікар, яка винна у смерті породіллі та ДЦП дитини, навчатиме медиків?
5-річний Михайлик Романчук та його батько Василь. Фото: Віка Балицька/Facebook
5-річний Михайлик Романчук та його батько Василь. Фото: Віка Балицька/Facebook

Родичі впевнені, що у горі цієї сім’ї винні лікарі, експерти теж так вважають, опираючись на висновки судово-медичної експертизи і МОЗ. А от суд справу закрив через термін давності.

Це 5-річний Михайлик Романчук. У нього ДЦП. Поряд батько Василь. Матері нема. Вона померла через місяць після пологів. Родичі впевнені, що у їхній трагедії винні лікарі. Експерти теж – це було підтверджено висновками судово-медичної експертизи і висновками МОЗ України.

За статтею 140 ККУ було відкрито провадження проти Катерини Шатилович та її покровителя професора Леоніда Маркіна. Шевченківський суд справу закрив через збіг терміну давності. Покарання вони уникли. Однак, ці лікарі не були визнані невинними. Сім’я залишилася сам на сам з бідою, без коштів на лікування і без будь-якої моральної сатисфакції. Перед ними навіть ніхто із лікарів не вибачився. Ми знімали про трагедію цієї сім’ї сюжети – там велика біда.

І здавалось би усе законно і варто довіритися життю. Але одна подія, про яку я випадково дізналася, викликає питання «як так?!». 18 грудня 2018 року відбулось засідання великої вченої ради Львівського національного університету ім. Д. Галицького, на якому Катерину Шатилович обрали на посаду професора кафедри акушерства та гінекології. Цією кафедрою керує Леонід Маркін.

Тобто лікарка, внаслідок дій якої Михайлику важко дається кожне слово і кожен крок, а матері немає серед живих, буде професором і навчатиме студентів. Це перебір! Я вважаю це несправедливим. Я не можу вплинути на хід речей, але можу про це написати. Люди мають право знати розвиток таких історій.

Тут травневий пост, у якому ми допомагаємо збирати кошти на лікування Михайлику. Там є він на відео. Хто має міцні нерви – подивіться.

А тут сюжет ТСН.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 22:14 :31