Головко звинуватив Шуфрича в провокації з бійкою

ZIK

Шуфрич спровокував ситуацію, коли зірвав плакат із Медведчуком, після чого у Верховній Раді почалася бійка.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Михайло Головко.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, чому у ВР виникла бійка, пан Головко сказав, що процес бійок в парламенті - це форма роботи, коли немає інших аргументів.

«Коли не залишається інших способів вирішити конфлікт, то доходить до бійки. В парламенті неодноразово були бійки і не тільки в українському, це відбувається в усьому світі. А сьогоднішня бійка в парламенті – це теж емоції, бо є сторона, яка підтримує РПЦ, так званий «Опозиційний блок»,   зазначив політик.

Зокрема пан Головко не погодився з тим, що бійка виникли через голосування за законопроект щодо зміни назви УПЦ МП, бо тоді б вона виникла перед голосуванням. На його думку, це була провокація. 

«Пан Шуфрич потягнув плакат, і тоді пішла реакція. Для Опоблоку це зручна позиція, і вони вийдуть до своїх виборців і скажуть, що нас б'ють за церкву, але ми стоїмо до кінця. Але це неправда. Я вважаю, що Шуфрич спровокував ситуацію, коли зірвав плакат із Медведчуком, після чого почалася бійка», – переконаний народний обранець.

Також пан Головко додав, що в попередньому скликанні відбувалися регулярні бійки, коаліція складалася з «Партії регіонів» і налічувала 240 депутатів. Тоді депутати боролися за певні права, які хотіли відстояти і щодо кнопкодавства, і недопущення ухвалення антиукраїнських законів. 

«Питання «за що б'ються» – дуже важливе. Виникає агресія тому, що хтось хоче свідомо спровокувати бійку чи несвідомо або через вияв власних переконань. Мені приємно лише те, що тоді все ж таки нам вдалося протистояти», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що після голосування за проект закону про церковні назви у сесійній залі сталася бійка між депутатами від коаліції та Опоблоку.

Loading...