live
Новини » Суспільство

«Добрий ZIK» розповів про пару, яка ледь не загинула в Карпатах

ZIK

Євген та Людмила познайомилися у Карпатах. Поєднала їх спільна пасія до гір та одна непередбачувана пригода. Будучи заледве знайомими, вони обоє загубилися в лісі, провели три морозяні доби у покинутому будиночку.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK.

«Ми спустилися з гори, начебто по слідах інших лижників. Втім, з’ясувалося, що зашвидко звернули праворуч. Ми хотіли вибратися, але було вже надто темно. Та нам вдалося знайти покинуту хатину, в якій ми залишилися», – розповідає Євген Книш.

Там Євген та Людмила провели три доби. Підгодовувалися горішками та хлібом, який знайшли в хатині. І так, серед страху і невідомості, між ними зародилася симпатія.

«Я не вірив, що можна так спокійно реагувати в екстремальній ситуації, як це робила Люда», – каже Євген Книш.

Водночас чоловіка і жінку шукали друзі та рятівники. Втім, останні не вірили, що Людмила та Євген можуть бути ще живими, адже надворі лютував міцний мороз.

«Ми побачили їхні сліди лише на ранок четвертого дня, і то біля будиночку. Адже був величезний снігопад. Він засипав половину хатини», – пригадує начальник патрульно-пошукової групи «Ясеня» Євген Гашпарович.

Рятівники витягли чоловіка та жінку. Після всіх подій у горах, вони повернулися додому. І вже невдовзі Євген приїхав до Люди з каблучкою.

«Він доповнює мене. Є моїм компаньйоном, напарником. Євген наповнює моє життя любов’ю та турботою», – розповідає Людмила.

«А для мене дружина – все на світі. І кохана людина, і найкращий друг», – додає Євген Книш.

Через таку незвичну історію кохання пара стала героями проекту «Добрий ZIK», який подарував їм поїздку у Карпати, де вони змогли відвідати той рятівний будиночок, з якого у них все і почалося.

Нагадаємо, що раніше проект розповів історію незвичної балерини Алли Сердцевої.Loading...
Loading...
Loading...