Новини » Економіка 19 грудня, 2018, 17:23
ЄС визнав прагнення України повністю інтегрувати енергоринок після завершення реформ

ЄС підтримує прагнення України забезпечити повну інтеграцію ринків газу та електроенергетики після завершення реформ.

Про це йдеться у спільній заяві за підсумками п’ятого засідання Ради Асоціації між Урядом України та Європейською Комісією, повідомляє прес-служба Мінерговугілля.

Як зазначили у відомстві, ЄС визнав прагнення України забезпечити повну інтеграцію енергетичного ринку після завершення реформ. Також Рада асоціації підтвердила роль України як стратегічної транзитної країни для постачання газу, яка забезпечує доступні, безпечні і стабільні постачання до ЄС. У той же час обидві сторони погодилися з необхідністю активізації імплементації існуючих зобов’язань в енергетичному секторі.

«Зокрема, Рада Асоціації наголосила на нагальній потребі завершити розукрупнення відповідних операторів систем передачі в електричному та газовому секторах у відповідності до законодавства ЄС; привітала призначення нової наглядової ради НЕК «Укренерго». Водночас очікує на подальші кроки з метою успішного завершення корпоратизації та сертифікації ДП «Укренерго» протягом наступних місяців. Рада асоціації також привітала прогрес, досягнутий у створенні Фонду енергоефективності», – зазначається у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 11:32 :38