Новини » Суспільство 19 грудня, 2018, 13:11
В Україні станом на 10 грудня реформовано 336 друкованих ЗМІ та редакцій
Газети. Фото: pixabay.com
Газети. Фото: pixabay.com

За даними моніторингу, станом на 10 грудня 2018 року реформовано 336 друкованих ЗМІ та редакцій: 316 – комунальних (близько 52% від загальної кількості видань, що реально виходять), 20 – державних (близько 25% від загальної кількості видань, що реально виходять).

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Повідомляється, що у питанні реформування лідирують Вінницька, Миколаївська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Черкаська та Чернігівська області. Відповідно аутсайдерами є Київська, Львівська, Одеська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Закарпатська області та місто Київ.

Начальник управління розвитку інформаційної сфери Держкомтелерадіо Юрій Недяк вважає, що інтенсивність процесу реформування залежить від розміру дотацій, які отримували редакції з відповідних місцевих бюджетів. Так, редакції, що тривалий період не мали суттєвих фінансових надходжень у вигляді таких бюджетних дотацій, реформувалися одними з перших – і навпаки.

У грудні спливає термін, в який усі державні та комунальні газети повинні реформуватись. Це означає, що ці ЗМІ мають вивести із числа засновників державні і комунальні підприємства та здійснити перереєстрацію. На втілення цієї реформи було відведено три роки. Усього має роздержавитись 752 видання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:42 :38