Новини » Львів 19 грудня, 2018, 10:49
У Жидачівському районі ще для однієї дитини, позбавленої батьківського піклування, придбали житло

У Жидачівському районі напередодні Дня святого Миколая радісна подія сталася в житті Карини Бенів (Долик), якій в рамках реалізації програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, придбано житло.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

На придбання помешкання виділено 150 тис. грн із державного бюджету, 50 тис. грн – із районного бюджету, 30 тис. грн – із бюджету Жидачівської міської ради, 20 тис. грн.– особисті кошти особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Це вже друга радісна подія в житті Карини, – розповіли в службі у справах дітей Жидачівської РДА, – трохи раніше Карина Бенів (Долик) вийшла заміж. Тепер новостворена сім’я матиме своє житло. Тож варто побажати цій новій українській родині щасливої долі».

Нагадаємо, нещодавно для дитини-сироти Романа Кардашенка коштом державного бюджету було придбано житло у м. Жидачеві. Його вартість – 270 тис. грн.

Роман Кардашенко від народження виховувався в державних установах. У даний час він навчається на другому курсі Жидачівського професійного ліцею. Роман раніше не мав жодного житла, єдиною домівкою для нього була школа-інтернат, де було зареєстровано його місце проживання. Доля виявилася прихильною до дитини-сироти, для якої Українською державою придбано затишну квартиру в райцентрі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 21:07 :37