Новини » Політика 19 грудня, 2018, 13:15
У фігуранта «справи Веджіє Кашка» Аметова відмовляють нирки, – адвокат

Стан здоров’я кримських татар, обвинувачених у «справі Веджиє Кашка», значно погіршився у СІЗО в окупованому Сімферополі, а в одного з них – Кязіма Аметова – почали відмовляти нирки.

Про це повідомляє ATR.

«У середу, 19 грудня, «Київський районний суд» Сімферополя мав почати розгляд по суті «справи Веджиє Кашка» стосовно кримських татар Бекіра Дегерменджи, Руслана Трубача, Кязіма Аметова й Асана Чапуха. Як повідомив адвокат Еміль Курбедінов, «суд» перенесли на 9 січня через те, що фігурант «справи» Асан Чапух, який знаходився під домашнім арештом, потрапив у лікарню», – йдеться в повідомленні.

Курбедінов також повідомив, що до нього звернувся ще один фігурант цієї справи – Кязім Аметов – і сказав, що у нього почали відмовляти нирки.

«Вони дуже сильно обурені умовами тримання. Кязім сказав, що у нього вже почали відмовляти нирки. Тому що там нестерпні умови – це спецблок, в якому сидять двоє людей під постійним відеоспостереженням. Але найголовніше – там дуже сильна вологість, і стан здоров’я фігурантів значно погіршився», – повідомив Курбедінов.

Нагадаємо, політв’язень Асан Чапух, через критичний стан здоров’я, припинив голодування.

Наприкінці серпня «попереднє слідство» у «справі Веджиє Кашка» було завершено, після чого почалася процедура ознайомлення з матеріалами «кримінальної справи». Наприкінці листопада Дегерменджи, Аметов, Трубач і Чапух отримали обвинувальний висновок.

Так, окупанти звинувачують Аметова, Дегерменджи і Трубача у скоєнні злочину, передбаченого п.»а», «г» ч.2 ст.163 (вимагання) КК РФ, а Чапуха – п.»а», «г» ч. 2 ст.163 (вимагання) і ч.1 ст.222 (незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, її основних частин, боєприпасів) КК РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:15 :29