Новини » Політика 19 грудня, 2018, 21:50
Шабунін привітав відставку Жебрівського
ZIK
ZIK

Вчора у Верховному Суді відбулося фінальне засідання щодо оскарження указу про призначення Павла Жебрівського, бо він був незаконним. Тому відставка Жебрівського – це хороший крок, і треба привітати його з цим.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, що відбувається з аудитом НАБУ, враховуючи, що його так активно вимагали народні депутати, пан Шабунін сказав, що ще влітку депутати сформували комісію, яка так і не почала своєї роботи.

«Дякую пану Жебрівському, що він пішов у відставку. Лише вчора у Верховному Суді відбулося фінальне засідання, де ми оскаржували указ Президента про його призначення, бо він був незаконним. Жебрівський не відповідав вимогам закону до аудиторів. Тому добре, що він пішов сам. Це хороший крок і я вітаю його, і дякую за нього пану Жебрівському», – зазначив голова правління ЦПК.

Водночас, щодо неможливості провести аудит, пан Шабунін нагадав, що взимку цього року аудит НАБУ провели аудитори ФБР і найкращі експерти ЄС. Їх було шестеро, й аудит тривав півроку. Вони провели чудовий аудит, і при цьому їм був не потрібен ніякий закон.

«Але якщо українцям якийсь закон дуже потрібен, то це не проблема. У парламенті є більшість Петра Порошенка, і завжди можна його прийняти», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що 19 грудня Павло Жебрівський, призначений президентом Петром Порошенком на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро, написав заяву про складання повноважень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 15:32 :17