Пластуни передали Верховній Раді Вифлеємський вогонь миру

Представники Національної скаутської організації Пласту передали Верховній Раді України Вифлеємський вогонь миру.

Церемонія передання Вогню відбулася сьогодні, під час ранкового засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK.

Народні обранці зустріли пластунів оплесками. Представники Пласту виконали колядки та передали Вифлеємський вогонь миру спікеру. 

Голова ВРУ нагадав, що у світі існує гарна передріздвяна молодіжна акція – скаути з різних країн запалюють лампадки у Вифлеємі, біля місця народження Ісуса Христа, та роздають його, щоб до Різдва Вогонь миру потрапив у кожну родину.

«Цей вогник передають до храмів, державних установ, лікарень, дитячих будинків. Українські пластуни розповсюджують цей Вогонь в Україні. Знаково, що вони повезуть цей Вогонь на передову, для наших українських захисників, щоб воїни, які перебувають далеко від своїх родин, могли відчути дух Різдва», – наголосив Андрій Парубій.

Андрій Парубій повідомив, що Національну скаутську організацію Пласт, яка існує понад 100 років і в лавах якої перебували видатні особистості, за заслуги перед українським народом від імені парламенту нагороджує почесною грамотою ВРУ.

Як повідомляли, у Михайлівському соборі українські скаути-пластуни розпочали у Києві передріздвяну традицію розповсюдження Вифлеємського вогню миру – символ миру, любові та єдності.

Loading...