Новини » Політика 19 грудня, 2018, 20:50
Нардеп певен – законом про мову прикривають збідніння населення
ZIK
ZIK

Через те, що потрібно чимось прикрити питання збідніння населення, владою мусується тема мови, армії та церкви, тоді як про економіку сказати немає чого.

Таку думку висловив народний депутат України Роман Семенуха в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Я вважаю, що закон про державну мову Україні однозначно потрібен. Але той факт, що сьогодні він розглядається вже в середині передвиборчої кампанії, не додає ситуації позитиву. Адже якщо влада раз і назавжди хотіла вирішити мовне питання, то це потрібно було робити в 2014-2015 роках, коли і парламент, і Президент мали велику довіру серед суспільства», – вважає Роман Семенуха.

На думку депутата, якби мовний закон був прийнятий раніше, то зараз навколо нього не виникало б стільки спекуляцій.

«Сьогодні, через те що потрібно чимось прикрити питання збідніння населення, мусується тема мови, армії та церкви, тоді як про економіку сказати немає чого. Закон дійсно є важливим, тому «Самопоміч» буде за нього голосувати, утім наразі суспільство потребує вирішення більш гострих питань», – підкреслив Роман Семенуха.

Як повідомляли, Комітет Верховної Ради з питань культури та духовності ухвалив рішення винести законопроект про забезпечення функціонування української мови як державної на розгляд ВР у другому читанні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 16:41 :07