Новини » Суспільство 19 грудня, 2018, 15:12
Мешканці столичної багатоповерхівки стали заручниками підприємця
ZIK
ZIK

Місяць тому у нежитловому приміщенні однієї з київських багатоповерхівок прорвало трубу. Відтоді мешканці будинку залишаються без гарячої води. Комунальники воду перекрили, а от місце аварії не ліквідували.

Про це йдеться в сюжеті проекту «Злий дім» на телеканалі ZIK.

«Комунальники перекрили воду нежитловому приміщенню гральних автоматів. З того моменту власники приміщення не впускають зробити ремонт. Через це страждають мешканці 120 квартир», – розповідає мешканка будинку Олена Журник.

На кого скаржитися мешканці – не знають, бо власника закладу у вічі не бачили. Холодний душ людям набрид, тож вони вирішують самостійно знайти хазяїна.

Спустившись у підвальне приміщення, бачимо заклад харчування і гральні автомати. Біля барної стійки дівчина, від коментарів відмовляється, де власник закладу – не знає.

Втім, люди не відступають. Запевняють: нікуди не підуть, поки не з'явиться власник.

Власника закладу дівчина все ж набирає, той обіцяє приїхати через півгодини. Журналісти тим часом оглянули приміщення.

У куточку споживача знайшли ліцензію. Щоправда дійсна вона лише до 2014 року.

Власника закладу так і не дочекалися, та вдалося зв'язатись з ним по телефону. Той запевняє: вперше чує про те, що саме він не впускає комунальників, аби ті полагодили трубу. Мовляв, до нього ніхто з таким питанням і не звертався.

Водночас комунальники твердять протилежне і показують приписи, що відправляли власникові приміщення. А головний інженер пояснив, чому не можуть ліквідувати аварію.

«Оскільки це приватна власність, вони повинні самостійно відкрити колону, надати нам доступ до комунікацій. Тоді ми проведемо зварювальні роботи», – пояснює головний інженер керуючої компанії Олександр Гермаш.

Вирізати дірку в колоні власник погоджується лише за однієї умови – якщо мешканці заплатять за ремонт 3 тисячі гривень.

Така відповідь людей обурила, бо закривати доступ до комунікацій заклад не мав права. Нині мешканці збирають підписи, з якими підуть до міської влади. Якщо й це не допоможе, подаватимуть позов до суду.

Як повідомлялося, у Києві тепловики зачинили для мешканців будинку теплопункт разом із будинковим лічильником.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:00 :56