Новини » Суспільство 19 грудня, 2018, 13:47
Мати сестер Ноздровських: Донька просила надати нам охорону, але її всі проігнорували
ZIK
ZIK

Юрій Россошанський погрожував вбити одну із сестер Ноздорвських – Ірину. Тому вона написала заяву про те, щоб сім’ї надали охорону. Проте прохання не розглянули ні в слідчих органах, ані в прокуратурі чи судах.

Про це в ефірі проекту «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK розповіла мати загиблих доньок Катерина Дуняк.

«Молодша донька працювала на фірмі «Рошен». Одного дня вона поспішала на роботу, йшла по узбіччю. Позаду їхав Дмитро Россошанський. Всі знають, що він наркоман, який не їздив на автомобілі, а літав. Він збив мою дитину. Це було 30 вересня 2015 року», – розповідає матір.

Катерина Дуняк переконана, що кримінальну справу порушили тільки тому, що мусили.

«Було видно, що справи фабрикувалася. Дядько Дмитра Россошанського працював головою Вишгородського суду. Увесь район був під його князівським контролем», – наголошує мати вбитих доньок.

Россошанського повезли на експертизу алкоголю і наркотиків тільки через вісім годин після події, звертає увагу Катерина Дуняк.

«Щодо тесту на алкоголь – вони взяли кров. А от стосовно наркотиків, казали, що не мають спеціальних препаратів для досліду. До слова, справою займалася поліція – київське слідче обласне управління», – зазначає матір.

Вона розповідає і про те, що на неї тиснули.

«Нам сказали, що ця справа не повинна дійти до суду, бо у Россошанського не один злочин за спиною. Дядько усе покривав, адже головував в суді понад десять років», – зазначає Катерина Дуняк.

Вона наголошує: через бездіяльність правоохоронних органів, прокуратури, її старша донька взялася за розслідування справи молодшої вбитої сестри.

«Зрештою, моя донька Ірина Ноздорвська, взяла під контроль цю справу – замість правоохоронців та адвокатів. Вона добилася того, що справа пішла у суд. З Вишгородського району її перенесли в Обухівський. І на сам кінець, Дмитро Россошанський отримав сім років», – наголошує матір вбитих жінок.

Проте все зробили так, що ця справа підпадала під амністію, зауважує Катерина Дуняк.

«Я вважаю, що Ірину вбили через її діяльність. Лише почався Майдан – вона, разом із молодшою донькою, була там. Ірина працювала і з Тетяною Чорновіл. Крок за кроком моя донька стала активісткою. Вона боролося за те, щоб люди жили краще», – розповідає матір.

Юрій Россошанський, тобто батько злочинця, не міг сам вбити Ірину, переконана Катерина Дуняк.

«Це було групове сплановане вбивство. Коли я йшла з могили своєї доньки, то зустріла його – Юрія Россошанського. Він сказав, що невдовзі я поховаю свою другу дитину. Це було за місяць до вбивства Ірини. Нам погрожували. Моя дитина писала заяву про те, щоб нам дали охорону. Проте прохання не розглянули ні в слідчих органах, ані в прокуратурі чи судах», – додає мати.

До слова, раніше Тетяна Чорновіл зізналася, що відчуває провину за загибель Ірини Ноздровської.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 01:53 :53