Новини » Київ 19 грудня, 2018, 18:07
Кличко: За чотири роки в столиці побудували або повністю реконструювали 7 шкіл та 22 дитсадки
Очільник столиці України Віталій Кличко.
Очільник столиці України Віталій Кличко.

Пріоритетом для міської влади Києва є освіта – цього року на освіту спрямували понад 15 млрд гривень, а це майже третина бюджету столиці.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час звіту про підсумки роботи міської влади в 2018 році, інформує сайт міського голови Києва kiev.klichko.org.

За інформацією міського голови Києва, за чотири останніх роки 7 шкіл та 22 дитсадки побудували або повністю реконструювали в столиці. Тільки у 2018 році освітня інфраструктура міста поповнилася однією новозбудованою школою та 5 побудованими або реконструйованими дитсадками.

«Освіта в пріоритеті для міської влади. На неї цього року ми спрямували понад 15 млрд гривень – це майже третина бюджету міста. Бо розуміємо, що інвестувати треба в наше майбутнє – дітей. Загалом же за 4 роки ми побудували або повністю реконструювали 7 шкіл та 22 дитсадки», – додав він.

Цьогоріч в столиці з’явилася одна новозбудована школа та 5 збудованих та реконструйованих дитсадків.

«Загалом, за ці роки ми скоротили чергу в садочки на 12,6 тисяч місць. Але черга ще є. Київ росте, розвивається. І ми продовжимо створювати інфраструктуру для дітей», – наголосив мер столиці.

За його словами, на медицину видатки цього року становили 9,7 млрд гривень. Зокрема, тільки на ремонт та оснащення закладів медичної сфери було витрачено 1,14 млрд гривень, на сучасне медичне обладнання – 627 млн гривень.

«У 2018-му капітально відремонтували відділення у 5 лікарнях та 2 пологових будинки. Вперше за кілька десятиліть усі пологові будинки міста забезпечені сучасним обладнанням», – наголосив Кличко.

У 2018 році Київ придбав 24 автомобілі швидкої допомоги для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на суму 50 млн. грн. «Усього ж за кілька останніх років місто закупило 140 спецавто для надання невідкладної допомоги. Відзначу, що термін прибуття швидкої в Києві за останніх два роки значно скоротився і становить 10 хвилин. Порівняно з годиною очікування ще 4 роки тому! За швидкістю прибуття карети швидкої Київ сьогодні – на п’ятому місці серед великих міст світу», – відзначив мер.

«Майже 9 мільярдів гривень цього року спрямували на соціальний захист киян. Ми продовжуємо розширювати соціальні програми для мешканців столиці, які потребують підтримки. Так, загальний обсяг фінансування міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» сягнув майже 2 мільярдів гривень», – додав міський голова.

На допомогу учасникам бойових дій на сході, а також їх родинам цього року спрямували понад 227 мільйонів гривень. Понад 26 тисяч киян з 2014-го року захищали і захищають нашу державу на сході країни.

Також, за словами міського голови Києва, місто придбало 7 автомобілів для дитячих будинків сімейного типу та 99 квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Ми подовжили програму продажу соціального хліба у Києві. Це стало можливим завдяки підписанню меморандуму з приватним акціонерним товариством «Київхліб», з яким ми вже кілька років співпрацюємо. Ми домовилися, що компанія збереже єдину знижку для всіх покупців – 25% на соціальні сорти хліба. А також у всіх 150-ти кіосках, де продають соціальний хліб, будуть встановлені термінали для безготівкового розрахунку. Робити покупки можна буде за допомогою пластикової картки «Картка киянина». Після встановлення терміналів для ідентифікації категорії пільговика, знижка становитиме від 20 до 70% вартості хліба», – відзначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, міський голова столиці Віталій Кличко повідомляв, що у 2018 році Київ придбав 78 одиниць комунальної техніки, у тому числі 44 трактори та 10 міні-навантажувачів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 07:04 :36