Новини » Київ 19 грудня, 2018, 19:06
Кличко розповів, куди спрямують найбільше бюджетних коштів у наступному році
Віталій Кличко
Віталій Кличко

Бюджет Києва у наступному році зросте: доходи бюджету заплановані у розмірі понад 57 млрд грн. У столиці продовжать ремонт доріг, оновлення інфраструктури, реконструкцію дитсадків та шкіл, відновлення парків та публічних просторів столиці.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко, пояснюючи, як будуть розподілені кошти бюджету столиці у наступному році та на які сфери виділять найбільше грошей, інформує офіційний портал Києва kyivcity.gov.ua.

«Кошторис столиці зросте. Доходи бюджету заплановані у розмірі понад 57 млрд грн. Ми продовжимо глобальний ремонт доріг, оновлення інфраструктури, реконструкцію дитсадків та шкіл, відновлення київських парків, скверів, туристичних об'єктів і публічних просторів столиці», – про це мер столиці розповів журналістам, підбиваючи підсумки роботи міської влади за 2018-ий рік та окреслюючи плани на рік наступний.

Віталій Кличко звернув увагу на те, скільки коштів спрямують на галузі освіти, охорони здоров’я та на розвиток інфраструктури міста.

«Наступного року ми плануємо виділити рекордну суму коштів на освіту – 17,9 млрд грн. Це майже третина столичного бюджету!» – заявив Віталій Кличко.

Також у бюджеті, за рахунок освітньої державної субвенції, планується підвищити зарплату освітянам. Відповідно, збільшать фонд заробітної плати з нарахуваннями на 20,6 % у порівнянні з минулим роком.

За інформацією міського голови, наступного року у Києві планують будівництво одного садочка з нуля – у Святошинському районі – та повну реконструкцію 7 садків і 5-ти шкіл.

Охорона здоров’я отримає наступного року 10,7 мільярди гривень. У столиці продовжать поетапне впровадження реформи охорони здоров’я, яка базується на принципі фінансування медичних послуг за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

На розвиток транспортної інфраструктури міста скерують 6,9 мільярдів гривень. «Зокрема, це і фінансування будівництва станцій метро на Виноградар, і кошти на добудову Подiльсько-Воскресенського мосту. Плануємо повну реконструкцію Київського фунікулера», – сказав мер.

Близько 1,5 млрд гривень, у тому числі з урахуванням субвенції з Держбюджету, закладено на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг у столиці.

«Саме на 2019-ий рік припадає активна фаза реконструкції Шулявського шляхопроводу», – повідомив Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше міський голова Києва Віталій Кличко заявляв, що у 2019 році в столиці буде збільшено фінансування освітньої, медичної, транспортної галузі.

13 грудня Київська міська рада затвердила бюджет столиці на 2019 рік із доходами та видатками в розмірі 57,4 мільярда гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:06 :14