Новини » Світ 18 грудня, 2018, 0:27
Венесуельці масово тікають із країни

Люди масово тікають із охопленої кризою Венесуели. До кінця 2019 року загальна кількість венесуельських біженців може зрости до 5,4 мільйона. Нині їхня кількість становить близько 3,3 мільйона осіб.

Про це заявили в Управлінні Верховного комісара ООН (УВКБ ООН) у справах біженців та Міжнародній організації з міграції, – повідомляє dw.com.

Біженці з Венесуели в Боготі, Колумбія

За оцінками фахівців, у серпні з Венесуели щодня тікали близько 18 тисяч людей. Нині країну щодня залишають близько 5 тисяч біженців.

Нагадаємо, що Венесуела з 2015 року паралізована економічною кризою. Через дефіцит валюти в країні, яка володіє одними з найбільших запасів нафти у світі, гостро бракує харчів, ліків і предметів щоденного вжитку.

«Венесуельці розповідають про голод, брак медичної допомоги, невпевненість, загрозу і страх… Чимало з них не бачать жодної альтернативи, окрім як виїхати з країни, щоб жити гідно і будувати своє майбутнє», – констатують в УВКБ ООН.

Венесуельці тікають передусім до сусідніх Колумбії, Еквадору та Перу. Ці країни потребують близько 738 мільйонів доларів, щоб забезпечити медичну допомогу мігрантам, інтегрувати їх у свої освітні системи і на ринках праці, підрахували в ООН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 10:32 :42