Новини » Суспільство 18 грудня, 2018, 13:53
В Україні реформують військові комісаріати

В Україні реформують систему військових комісаріатів – народні депутати прийняли у першому читанні проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку зі створенням територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів.

За законопроект № 9285 під час пленарного засідання ВРУ 18 грудня, яке транслює телеканал ZIK, проголосували 238 обранців.

Як ідеться у пояснювальній записці, проект Закону розроблено з метою реформування системи військових комісаріатів шляхом створення на їх базі територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

«У зв’язку зі створенням нової організаційно-штатної структури військових комісаріатів пропонується внести відповідні зміни шляхом, замінивши назви військових комісаріатів на обласні, територіальні (місцеві) центри комплектування та соціальної підтримки до ряду законодавчих актів», – ідеться у документі.

Ініціатор законопроекту, секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник пояснив, що фактично ідеться про перейменування військкоматів на обласні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

«Зміст один-єдиний – ми вичищаємо радянський рудимент, назву «військовий комісаріат», ми називаємо їх належним НАТОвським словом, як це працює у розвинених країнах», – зазначив Іван Вінник.

Нардеп додав, що під час розгляду держбюджету на 2019 рік на реформування військкоматів передбачили понад 500 млн грн, тож невдовзі територіальні центри комплектування та соціальної підтримки і виглядатимуть по-іншому, і будуть належно укомплектовані, матимуть інформаційну систему тощо.

Як повідомляли, до кінця 2019 року військові комісаріати по всій Україні перетворять у Територіальні центри комплектування і соціальної підтримки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 01:36 :48