Новини » Світ 18 грудня, 2018, 17:49
У ЄС вважають, що Україна має розширити інфраструктуру доступу до Інтернету

В Україні необхідно розвивати можливості доступу до інтернету, щоб люди мали доступ до мережі не тільки у великих населених пунктах.

Про це повідомив голова групи підтримки України при Європейській комісії Пітер Вагнер під час форуму «Україна в спільному європейському цифровому ринку», – передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, Україна та ЄС мають більше співпрацювати в цифровій галузі.

«Ми наразі перебуваємо у процесі підготовки нового твінінг-проекту. Ми залучаємо агенції держав-членів до роботи із новим регулятором телекомунікаційного бізнесу. Це дуже важлива галузь. Можливо, країна ще не використовує всі доступні інструменти. У нас є дуже різні інструменти, які також дозволяють підтримувати через міжнародних фінансових посередників створення належної інфраструктури. Я думаю це теж важливо для країни. Потрібно розвивати широку змогу доступу до інтернету, щоб не тільки в містах люди були підключені до мережі. Це те, де можна робити більше», – повідомив Вагнер.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що відповідно до дослідження центру Freedom House, Україна увійшла у п’ятірку країн, де свободу в інтернеті за останні п’ять років обмежували найбільше. Згідно з даними доповіді, навіть після падіння індексу свободи на 12 пунктів, Україна залишається в категорії країн з «частково вільним» інтернет-простором.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 05:54 :32