Новини » Суспільство 18 грудня, 2018, 22:52
У МОЗ незадоволені вибором директора Інституту серця й готують перевірку
ZIK
ZIK

Молодики у спортивних формах і шестигодинне голосування – саме так в Інституті серця обирали директора з-поміж трьох кандидатів, серед яких – чинний директор Борис Тодуров. За нього колеги проголосували одноголосно.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Сьогодні в Інституті серця були десятки правоохоронців. Поряд гуртувалися невідомі у спортивному одязі. З’ясувалося, що молодиків найняли як охоронців, мовляв, так захотів чинний директор інституту серця Борис Тодуров. Сам він ці заяви не коментує.

Все через вибори, які тривають від дев’ятої ранку. Колектив обирає нового очільника. Претендентів поки троє. Серед них і сам Тодуров, до якого прикуто найбільше уваги.

Проти його повторного призначення – активісти націоналістичних організацій. Днями вони виклали у мережі кадри, на яких очільник Інституту проводить тренінг для медиків. Нібито вчить правильно протидіяти журналістам та активістам.

Слухачам нагадали про ситуацію із засудженим за вбивство журналіста Веремія Юрієм Крисіним. Рік тому, коли припинив приходити на засідання, його знайшли нібито хворим у дитячому відділенні. На питання, що дорослий пацієнт там робить – завідувач відповіла, що консультацій не дає.

Цей тренінг сам Тодуров назвав внутрішнім і непублічним. У соціальній мережі назвав його тему, як сервіс і комунікації персоналу під час перебування під агресією.

Проти кандидатури Тодурова і в Міністерстві охорони здоров’я. Очільниця відомства Уляна Супрун звинувачує його в корупції.

«Інститут серця має вибори – це їхні справи. Ми лише забезпечуємо, щоб все було прозоро, чесно й без будь-якого тиску», – наголошує в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

А ось колектив Інституту – «за» свого керівника. На його підтримку навіть писали заяви до керівництва держави. В одній із них писало таке: «За роки діяльності закладу врятовані десятки тисяч пацієнтів із серцево-судинною патологією. Поряд із колективом Тодуров Борис Михайлович протягом дванадцяти років очолює інститут серця, починаючи з проектування та будівництва центру».

Голосування за нового директора тривало аж шість годин. Директор пояснив, що перерахунок двох десятків голосів вимагав стільки часу через регламент. Зрештою, стало відомо, що всі 22 голоси отримав Борис Тодуров.

У Міністерстві охорони здоров’я вже висловили часткову недовіру результатам.

«Ми припускаємо, що на людей, які голосували, певною мірою вплинули», – каже речник МОЗ Олександр Ябчанка.

Нині відомство готується перевірити новообраного директора та укласти з ним контракт. Адже такою є процедура, пояснюють у МОЗ. Борис Тодуров завдяки голосуванню має залишитись у кріслі очільника протягом найближчих п’яти років.

До слова, раніше Борис Тодуров заявляв, що Уляна Супрун взагалі не знає українську медицину.

Марьям Ель Хассан Алі, «Перші про головне»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 11:29 :18