Новини » Економіка 18 грудня, 2018, 14:07
Тимошенко вимагає пролонгації мораторію на продаж землі щонайменше на п’ять років
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Якщо народні депутати в останній тиждень дозволять не продовжити мораторій на продаж землі, це буде найбільшою зрадою, – народ позбавлять ресурсу, який вже ніколи не відновиться.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила з трибуни Верховної Ради, інформує «Obozrevatel».

Юлія Тимошенко наголосила, що партія «Батьківщина» голосуватиме за пролонгацію мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

«Голосування за мораторій – це буде момент істини. Якщо ми хочемо насправді захистити незалежність держави, її територіальну цілісність, її майбутнє, ми зобов’язані проголосувати за пролонгацію мораторію на продаж землі щонайменше на п’ять років», – акцентувала лідер «Батьківщини».

На її переконання, розпродаж української сільськогосподарської землі тоді, «коли в країні панує хаос, корупція, рейдерство, коли практично знищено фермерство, коли кожен квадратний сантиметр землі зараз під ударом мафії», є неприйнятним.

«В останні місяці каденції цієї влади вони хочуть легалізувати мільйони гектарів землі, які розписані між декількома родинами в Україні. Ні для кого не секрет, що влада має у своїй родині до мільйона гектарів сільськогосподарської землі так чи інакше оформлених, зокрема, через нечесні процедури прихованої купівлі», – заявила лідер партії.

Юлія Тимошенко вважає, що у разі, якщо народні обранці в останній пленарний тиждень дозволять не продовжити мораторій на продаж землі, це буде найбільшою зрадою, яка може бути в сучасній, незалежній, суверенній Україні, – українців позбавлять ресурсу, який вже ніколи не відновиться.

Лідер «Батьківщини» попередила: для наведення ладу із землею, Україні потрібно буде витратити достатньо часу, щоб зробити сильними наші середні сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства.

«Щоб з 20 тисяч фермерських господарств зробити, як у Польщі, – 2,5 млн», – додала вона.

Після президентських виборів «Батьківщина» докладе всіх зусиль, щоб кожен гектар землі належав українцям, оброблявся ними і приносив їм прибуток, резюмувала Юлія Тимошенко.

Як повідомляли раніше, Юлія Тимошенко пропонує українцям підписати з нею угоду про виконання зобов’язань, взятих на виборах, щоб поставити крапку на ганебній практиці безвідповідальності президентів за невиконання обіцянок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 21:46 :51