Новини » Політика 18 грудня, 2018, 20:10
Ситуація в ООН не дозволяє жорстко протистояти Росії, – нардеп Гузь
ZIK
ZIK

На жаль, ситуація в ООН, у зв’язку з вето, різними подіями, підходами до системи управління цією структурою, не дозволяє жорстко протиставлятися безпосередньо Російській Федерації.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Гузь.

Як відомо, Генеральна асамблея ООН ухвалила ініційовану Україною резолюцію, яка закликає Росію вивести свої війська з території окупованого Криму та засуджує російську військову присутність в Чорному та Азовському морях, що зростає.

«За» резолюцію проголосувало 66 держав, «проти» – 19.

Нардеп Ігор Гузь зауважив, що прийняття такої резолюції свідчить про те, що є Західний світ, який підтримує Україну.

«Але є і союзники Росії. Це багато країн, які завжди утримуються. Вони намагаються балансувати, але позиція РФ для них є важливою», – зазначив народний депутат.

Ігор Гузь вважає, що резолюція ООН щодо ситуації в Криму та в Чорному й Азовському морях не є великим проривом.

«Я не говорив би про те, що ця резолюція дасть нам якийсь додатковий інструментарій. На жаль, ситуація в ООН, у зв’язку з вето, різними подіями, підходами до системи управління цією структурою, не дозволяє жорстко протиставлятися безпосередньо РФ», – заявив гість програми.

Але, додав обранець, така резолюція – безсумнівна перемога України.

«Однак говорити про те, що це якось допоможе нам стабілізувати ситуацію на нашу користь, поки що не можна. Я вважаю, що чи не єдиним інструментом впливу на Російську Федерацію є санкції. У першу чергу – економічні. Також проти істеблішменту та олігархів. Це дієві методи. А резолюція – це додаткові методи», – прокоментував Ігор Гузь.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:28 :45