Новини » Політика 18 грудня, 2018, 11:09
У Верховній Раді закликали СБУ запобігти ворожим диверсіям на «церковному фронті»
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Верховній Раді звернулися до СБУ з вимогою докласти максимальних зусиль, щоб не дозволити ворогу вчиняти диверсії в Україні, прикриваючись церквою.

Про це під час ранкового засідання Верховної Ради України 18 грудня, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції «Народного фронту» у парламенті Максим Бурбак.

Народний депутат привітав Українців зі створенням Єдиної помісної православної церкви та обранням її предстоятеля. Максим Бурбак переконаний – це не тільки відновлення історичної справедливості, а й ще один крок до зміцнення Української держави.

«Розпочинається період становлення, який потребує великих зусиль від кожного українця. Ми не маємо права легковажити. Ворог не припинив боротьбу на церковному фронті. Кремль так просто не здасть свої позиції. Маємо бути готовими до провокацій та інсинуацій. Це «фірмовий стиль» ворожих спецслужб, для яких немає нічого святого», – заявив Максим Бурбак.

Голова фракції «Народного фронту» звернувся до СБУ із вимогою вжити заходів, щоб запобігти провокаціям.

«Закликаємо Службу безпеки України докласти максимальних зусиль, щоб не дати ворогу вчиняти диверсії, прикриваючись своєю церквою», – наголосив Максим Бурбак.

Нагадаємо, 15 грудня, після завершення Об'єднавчого собору, Президент України Петро Порошенко привітав українців зі створенням Єдиної помісної української автокефальної церкви.

Як повідомляли, Об’єднавчий собор обрав першого предстоятеля Української православної церкви. Ним став митрополит Епіфаній (Сергій Думенко).

Під час Погоджувальної ради ВРУ 17 грудня народних депутатів закликали терміново напрацювати два законопроекти – щодо церковних назв в Україні та щодо переходу громад до Єдиної помісної православної церкви в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:19 :00