Політв’язень Кремля Клих написав про можливий рак і свій критичний стан

Станіслав Клих

Український політв’язень Станіслав Клих у листі до правозахисників розповів, що знаходиться у критичному стані, в нього можлива гангрена і є підозри на рак.

Лист політв’язня у Facebook опублікувала російська активістка Марія Рябікова, – повідомляє Українська правда.

Клих пише, що у нього критична ситуація зі здоров’ям. Є підозра, що він хворий на рак, також можлива гангрена.

Він розповів, що росіяни його везуть у лікарню Челябінська.

«Він хоче розголосу, зневірився чекати обміну, тому знову думає про те, щоб оголошувати голодування незважаючи ні на що. Хто може якось сприяти поширенню інформації, прошу в цьому допомогти», – наголосила Рябікова.

У листі Клих попросив активістів, аби ті зателефонували його батькам і підтримали їх.

«Сподіваюся на обмін перед Новим роком, але думаю події в Керченській протоці сильно ускладнили ситуацію. Почав відмовлятися від їжі, хочу перейти на повну голодовку, чесно кажучи, набридло так жити», – написав політичний в’язень.

Українського політв’язня Станіслава Клиха, якого утримують у російській колонії, в грудні мали направити для обстеження до туберкульозної лікарні.

У 2016 році українців Миколу Карпюка і Станіслава Клиха засудили до 22,5 і 20 років ув’язнення відповідно. За версією російського «слідства», вони були членами організації УНА-УНСО і у 1994-1995 роках нібито воювали у Чечні. Проте Клих заявив, що ніколи не був у Чечні.

Пізніше стало відомо, що він збожеволів через тортури у в’язниці. За словами матері Клиха, Станіслава катували у Росії, змушуючи свідчити проти екс-прем’єра Арсенія Яценюка.

Loading...