Новини » Економіка 18 грудня, 2018, 15:30
Найчастіше протерміновану рибу продають торговельні мережі, – Асоціація рибалок
Риба. Фото: Pexels
Риба. Фото: Pexels

Незважаючи на широкий вибір, представлений на наших прилавках, купити якісну й свіжу рибу – велика проблема.

Про це повідомляє Асоціація рибалок України.

«На риб’ячих фермах рибу напихають кормами з барвниками і стимуляторами росту, а так само щоб вона не хворіла, їй дають антибіотики, на рибопереробних підприємствах її заморожують застосовуючи небезпечні поліфосфати або коптять хімічним шкідливим рідким димом, в магазинах відверту тухлятину видають за свіжий продукт... Що і говорити, купити сьогодні якісну свіжу рибу – велика проблема, і впоратися з нею може лише той, хто знайомий з прийомами виробників і продавців. Необхідно пам’ятати, що риба «другої свіжості» небезпечна для здоров’я Вас і Ваших родин!», – попереджають в Асоціації рибалок України.

Асоціація рибалок України б’є на сполох, адже, щоб провести перевірку якості товарів, які продаються в супермаркетах, державним контролюючим органам необхідно за два тижні повідомити керівництво торгової мережі про плановану перевірку. Мало того, що потрібно вказати крім числа і часу коли відбудеться перевірка, але також і мету.

«Ясна річ, що такі перевірки перетворюються на фарс. Що можна виявити, якщо інспектор повинен чітко в запиті вказати коли, у скільки і що він буде перевіряти. Недобросовісним продавцям такими нормами значно полегшили «роботу». Здавалося б ринки і базари, ось де «розсадник» торгівлі неякісним товаром... Але виявляється, що пальму першості в поширенні неякісного, протермінованого, а то й відверто «лівого» товару сьогодні тримають великі торгові мережі, на увазі складності їх перевірки. Базари відкриті для перевірок інспекторів в будь-який час «дня і ночі». І тому все рідше можна виявити на них товар без документів. Інша справа супермаркети... Весь нелегал переїхав в них», – повідомив глава Асоціації рибалок України Олександр Чистяков

Риб часто запускають в «брудний» акваріум, вони тут же починають хворіти. Риба плаває в струпах, з відпалою лускою, покрита наростами.

Якщо рибу не купили в живому вигляді, і вона заснула, то її, як охолоджений рибний продукт викладають в льоду на прилавок.

Охолоджена риба починає шукати свого покупця на прилавку з білосніжним льодом. Але якщо вона його не знайшла і у неї потемніли очі і зябра, з’явилися запах і слиз, відшаровується луска, то продавець його реанімує і все одно намагатиметься збути. Поганого запаху рибку промиють марганцівкою, приберуть слиз, відріжуть голову і знову викладуть на прилавок. Якщо в такому вигляді її знову ніхто не купить, тушку заморозять або розріжуть на стейки і загорнуть в плівку. Але якщо вона і в такому вигляді не знайде свого покупця, то зіпсований делікатес віддають у відділ кулінарії, де його гарненько замаринують, поллють соусом і підсмажать. А можуть просто пустити на фарш. І це не дивлячись на те, що риба швидкопсувний продукт. Білки, амінокислоти і мінерали, які знаходяться в рибі дуже корисні організму людини. Але мова йде про якісну, свіжу рибу. Неякісний риб’ячий продукт може бути смертельно небезпечний!

«Інший варіант на який йдуть недоброякісні продавці – перетворити «лежалу» рибу в підкопчене філе, – розповів фахівець з переробки продуктів харчування, доктор наук, член Асоціації рибалок України Сергій Мартинюк – Засолка і копчення взагалі улюблений спосіб приховати дефекти риби. Спеціальний харчовий барвник «під лосось» зробить філе яскравим і свіжим, а аромат рідкого диму, в який занурюють рибу, заб’є будь-який запах тухлятини і забезпечить продукт ароматом копчення. Щоб не нарватися на подібний товар, в рибному відділі варто бути дуже уважним».

Нагадаємо, українські рибалки можуть стати легкою здобиччю для ФСБ Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 00:36 :53