Новини » Політика 18 грудня, 2018, 20:25
Нардеп Бригинець назвав, хто втрачає і хто виграє внаслідок відсутності ринку землі в Україні
ZIK
ZIK

Українські політики ще на початку незалежності України знайшли спосіб, як тихенько забрати в українського народу землю і нічого йому за це не заплатити.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олександр Бригинець.

Гість програми, коментуючи майбутнє рішення ВРУ щодо продовження чи непродовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель в Україні, зауважив, що в політичного класу завжди був інтерес не купувати землю, а отримати її якомога дешевше. З його слів, латифундисти знайшли спосіб отримати землю, і нині вони не платять за оренду справжню ціну: «У людини беруть два гектари землі, а за це дають ледь не мішок зерна чи чогось іншого».

«Українські політики ще на початку незалежності України знайшли спосіб, як тихенько забрати в українського народу землю і нічого йому за це не заплатити. А з іншого боку, існує український народ, який боїться, що в нього цю землю заберуть, хоча вона давно йому вже не належить. Втрачають від цього, передусім, селяни, бо селяни не можуть продати свої паї, малі землевласники не можуть купити ці паї», – зазначив народний депутат.

Олександр Бригинець переконаний, що як тільки в Україні з’явиться ринок землі, почнуть надходити інвестиції, ринок стане прозорим, а держава отримуватиме з цього податки.

Нагадаємо, під час Погоджувальної ради 17 грудня голова ВРУ Андрій Парубій анонсував, що 20 грудня Верховна Рада розгляне блок аграрних питань, серед яких – питання щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

18 грудня народні депутати України включили до порядку денного проект закону про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення № 9355, а також 15 альтернативних законопроектів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 06:03 :25