Новини » Регіони 18 грудня, 2018, 10:56
На Волині провалили фінансування програми протидії тероризму

На Волині обласна програма протидії тероризму на 2017-2018 роки, на яку планувалося виділити з облбюджету близько 1 мільйона гривень, фактично не фінансувалася.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі облради.

Постійна комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією заслухала звіт про виконання обласної програми протидії тероризму на 2017-2018 роки.

Зі слів начальника УСБУ у Волинській області Юрія Фелонюка, основне завдання програми – створення умов для ефективної роботи регіональної координаційної групи Антитерористичного центру при УСБУ в області.

На реалізацію програми пропонувалося спрямувати 1 млн грн з обласного бюджету, однак програма не фінансувалася.

Голова комісії Анатолій Вітів відзначив, що УСБУ досить якісно готує проекти рішень на сесію обласної ради. Причиною ж відсутності видатків з обласного бюджету на реалізацію програми є недостатній фінансовий ресурс. Прогнози на бюджет 2019 року у депутатів також невтішні.

«Цей бюджет – катастрофа», – коротко охарактеризував ситуацію голова комісії.

Разом з тим, УСБУ рекомендовано розробити новий проект регіональної програми боротьби з тероризмом на 2019-2020 роки та внести його на розгляд депутатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 22:29 :13