Новини » Політика 18 грудня, 2018, 11:59
На молебні у Дніпрі, де був Порошенко та Епіфаній, помітили кримінального авторитета, – Бутусов
Фото: facebook.com/butusov.yuriy
Фото: facebook.com/butusov.yuriy

Під час молебню в храмі Різдва Пресвятої Богородиці Православної церкви України у Дніпрі біля Президента Петра Порошенка помітили лідера організованого злочинного угруповання Олександра Петровського.

Про це у Фейсбуці написав журналіст, головний редактор видання «Цензор.Нет» Юрій Бутусов.

«Перший спільний молебень митрополита Епіфанія і президента Порошенка відбувся у Дніпрі. На жаль, Генеральний прокурор Юрій Луценко не зміг взяти участь у поїздці, інакше б він упізнав чоловіка зліва від митрополита, який пробрався так близько, ніби він один з головних учасників цієї найважливішої події», – пише журналіст.

Петровський, відомий у певних колах під ім’ям «Нарік», проходив за матеріалами МВС як лідер організованого злочинного угруповання, нагадав Бутусов. Пік активності цієї ОЗГ припадав на період 2000-2004 років. У 2005 році він залишив територію України, ряд членів його угруповання були затримані, а сама група була фактично розгромлена.

«Так, поряд з Порошенком і Епіфанієм на фотографії, за даними нинішнього Генерального прокурора той самий «лідер організованого злочинного угрупування» – Олександр Петровський. А ліворуч від Петровського в темних окулярах – «авторитет» на прізвисько «Еміль», його права рука.

До речі, мама Олександра Петровського, Оксана Петровська, колишня директорка ряду фірм, створених її сином, в 2016-му році стала директором Дніпровського академічного українського музично-драматичного театру імені Шевченка, і ось вчора театр був удостоєний президентом України статусу «національного», – повідомив журналіст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 20:04 :18