Новини » Економіка 18 грудня, 2018, 18:35
Інвестбанкір пояснив, про що свідчить потреба в допомозі МВФ
ZIK
ZIK

МВФ створений для того, щоб рятувати країни і щоб не було кризових явищ. Це не фінансова установа, яка має заробляти кошти. І якщо Україні потрібна допомога МВФ, слід визнати, що в країні не все добре.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Гість програми, коментуючи питання, чи потрібні Україні кредити Міжнародного валютного фонду, зауважив, що МВФ не робить нікого багатим, проте рятує країни у кризові моменти, вказуючи, що потрібно зробити для того, щоб вирівняти ситуацію.

«Фонд був створений для того, щоб рятувати країни і щоб не було кризових явищ. Це не фінансова установа, яка має заробляти кошти. МВФ створений для того, щоб не було кризових явищ у світі. Як тільки десь виникає криза, а криза може розповсюджуватися, як рак, приходить МВФ і каже: стоп, давайте зупинятися. Чому в 2009 році вони давали гроші всім? Бо всі були перелякані… Чому до України приходить?... Тому що ми не виконуємо реформи. От коли ми виконаємо реформи, тоді нам МВФ не знадобиться», – переконаний Сергій Фурса.

Інвестиційний банкір вважає, що Україні слід визнати – якщо їй потрібна допомога МВФ, в країні не все добре.

«У нас погана освіта, погана медицина, у нас суспільство живе неправильними мірками, і в нас дуже неправильно побудована економіка. От коли ми її перебудуємо, більше нам МВФ не знадобиться», – певен Сергій Фурса.

Як повідомляли, Рада директорів Міжнародного валютного фонду 18 грудня має прийняти рішення про нову 14-місячну програму stand-by для України обсягом 3,9 мільярда доларів.

Нагадаємо, Україна та МВФ погодили нову програму stand-by, яка відкриває шлях для отримання Україною чергового траншу фінансової допомоги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:27 :55