Новини » Політика 18 грудня, 2018, 20:52
Голосування в ООН щодо Криму: Україна звинувачує Сербію в порушенні домовленостей
Генеральна асамблея ООН. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Генеральна асамблея ООН. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Посол України у Сербії Олександр Александрович звинуватив Белград у порушенні джентльменської угоди між президентами країн через голосування Сербії по резолюції ООН щодо Криму.

Про це, посилаючись на видання Kurir, повідомляє «Українська правда».

Він нагадав, що у липні під час візиту президента України Петра Порошенка у Белград між лідерами двох країні була досягнута «джентльменська угода не голосувати одне проти одного».

В той же час Сербія виявилася однією з 19 країн, що проголосували проти схвалення Генеральною асамблеєю ООН резолюції, яка закликає Росію вивести її війська з території окупованого Криму та засуджує зростаючу російську військову присутність в Чорному і Азовському морях.

«Сербія могла щонайменше утриматися» – сказав Александрович.

«На жаль, нам не зрозумілі дії Сербії» – додав він, зазначивши, що Україна не підтримала членства Косова в Інтерполі і демонструє конкретні кроки у невизнанні незалежності цієї країни.

Також посол висловив жаль через неприєднання Сербії до санкцій ЄС проти Росії.

Нагадаємо, Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію щодо російської агресії у Керченській протоці та окупації Криму. «За» резолюцію проголосувало 66 держав. Документ зокрема зобов’язує РФ забрати свої війська з України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 02:28 :04