Новини » Політика 18 грудня, 2018, 15:45
Фесенко: В українській політиці скандали є обов’язковими для підвищення рейтингів
ZIK
ZIK

Скандали стали проявом нашої політики, адже увесь політичний процес в Україні існує у форматі ток-шоу, де такі речі є просто обов’язковими для росту рейтингів.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політолог Володимир Фесенко.

Він наголосив: скандали є проявом нашої політики, її незрілості та суперечливості.

«Це пов’язано з тим, що у нас, на превеликий жаль, політичний процес існує у форматі ток-шоу, де скандал є просто обов’язковим для підвищення рейтингів», – переконаний Фесенко.

Тож, на його думку, зараз питання полягає у тому, як відректися від «політики скандалів» і перейти до більш раціональної та виваженої.

У свою чергу співкоординатор громадської ініціативи «Суспільна система» Назар Мухачов зазначив: це ситуація нашого «виродженого інформаційного поля».

«Є клан олігархів, який зародився під час дикої «прихватизації», до якої допускали тільки своїх. Там не було нікого випадкового. У цьому клані існують різні групи людей, що зараз мають свої бізнес-проекти у вигляді теперішніх політичних партій та ЗМІ. Вони і далі конкурують між собою за ближчий доступ до корита і за подальше обкрадання українців», – переконаний Мухачов.

Водночас, експерт розповів: його організація зараз займається підготовкою заяви до Вищої ради правосуддя щодо дій трьох суддів Донецької області. Там «має місце масова ситуація», коли бойовики «Л/ДНР», що воювали та навіть давали інтерв’ю журналістам, як вбивають наших солдат, продовжують спокійно проживати в Маріуполі.

«Вони не перебувають під вартою, тому що суди їх відпустили. Але це не одиничний випадок», – зазначив Мухачов.

За його словами, про це зараз небагато говорять, адже ці бойовики є «прекрасним інструментом для олігархату» в боротьбі з активістами, такими, як наприклад, Катерина Гандзюк. Адже виконають будь-яке завдання.

«Та про це не говорять, як і про те, що загроза для справжніх громадських активістів, неконтрольованих олігархатом, зараз є більш, ніж реальною», – переконаний Назар Мухачов.

Як повідомлялось, раніше ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» Остап Дроздов заявляв, що ті, хто при владі, навчились використовувати фактор олігархів «в плюс і мінус». Мовляв, це ще раз демонструє, що олігархи є власниками усіх політиків і без олігархату Україна припинить існувати.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:58 :32