Новини » Політика 18 грудня, 2018, 16:03
Фесенко: Багато прихильників «нових облич» не знають жодного такого політика
ZIK
ZIK

Згідно досліджень, близько 60% потенційних виборців зазначають, що підтримали , когось із «нових облич». Однак при цьому не можуть назвати жодного конкретного кандидата. Адже, хоча в Україні справді з’явилось досить нових політиків, люди їх просто не знають, бо таких «немає в телевізорі».

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політолог Володимир Фесенко.

Він наголосив: значна частина українців, які не довіряють жодним політикам, на виборах голосують «за менше зло».

«Як правило, вибір «меншого зла» притаманний другому туру президентських перегонів. Адже там значна часина виборців втрачає свого кандидата. Та сьогодні, враховуючи нинішній рівень недовіри до політиків та політичних лідерів, така психологія голосування буде уже в першому турі», – вважає Фесенко.

Що ж до пошуку виборцями нового кандидата, то, за його словами, згідно соціології, близько 60% потенційних українців запевняють, що підтримали б когось із «нових облич». Однак не можуть вказати на конкретного претендента.

«Іноді люди просто їх не знають, адже, в принципі, у нас достатньо багато нових політиків. Однак, треба розуміти, що нікому невідома людина й не матиме шансів. Є така цинічна формула: якщо тебе немає в телевізорі, в мас-медіа, то тебе немає і в політиці», – підкреслив Володимир Фесенко.

Як повідомлялось раніше, політолог Тарас Чорновіл зазначав, що «ранні» рейтинги кандидатів на президентський пост ніколи не корелюються із реальними результатами голосувань. Тож, ймовірно, Володимир Зеленський матиме проблеми із входженням у першу п’ятірку.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 09:50 :59