live
Новини » Суспільство

Австралійського актора Джеффрі Раша звинуватили в сексуальних домаганнях

Джеффрі Раш. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Актриса серіалу «Помаранчевий – хіт сезону» Яель Стоун звинуватила популярного австралійського актора Джеффрі Раша в «неналежній сексуальній поведінці» під час зйомок у 2010 році.

Як розповіла Стоун The New York Times, Раш танцював перед нею голим в їхній гримерці, розглядав її за допомогою дзеркала, коли вона приймала душ та час від часу відправляв їй еротичні повідомлення, – пише НВ Style

Також вона додала, що «з ентузіазмом і за своєю волею» відповідала на повідомлення австралійського актора. Тоді Яель було 25, а Рашу – 59 років.

«Я була так задоволена, що хтось на кшталт нього проводив час, відправляючи мені повідомлення в ранні години дня, – сказала вона. – Поступово текстові повідомлення ставали все більш відвертими за змістом, але завжди містили високий рівень інтелектуальної мови».

«Мене бентежить те, як я брала участь в цьому, – заявила Стоун. – Зараз я, звичайно, не реагувала б як тоді, у 25 років».

Стоун сказала, що намагалася впоратися з «неприємними моментами», не образивши зірку.

У відповідь на заяви актриси Раш заявив, що звинувачення «неправильні та в деяких випадках повністю вирвані з контексту».

«Яель іноді турбував той енергійний ентузіазм, який я зазвичай привносив у свою роботу. Я щиро і глибоко жалкую про те, що заподіяв їй якесь занепокоєння. Безумовно, у мене ніколи не було таких намірів», – сказав Раш.

Довідка

Джеффрі Раш – актор театру, кіно і телебачення. Володар премії Оскар, двох Золотих глобусів, трьох премій BAFTA. Найбільш відомий за ролями у фільмах Закоханий Шекспір, Краща пропозиція, Король говорить! Серед його останніх ролей – Альберт Ейнштейн в серіалі Геній і Альберто Джакометті в фільмі Останній портрет.

Loading...